Poděkování Státnímu životnímu fondu, nadačnímu fondu Tesco a nadačnímu fondu Agrofert

Naposledy upraveno: 22. 1. 2018
Autor článku: Pavlína Štyndlová

Děkujeme Státnímu životnímu fondu za finanční podporu při realizaci projektu z výzvy 9/2016 „Denní ekologické výukové programy pro MŠ, ZŠ, SŠ“ na Kozodoji. Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

Děkujeme nadačnímu fondu Tesco, který náš projekt Mezigenerační setkávání seniorů, dětí a zvířat v roce 2017 podpořil finančním darem. Díky tomuto daru se nám podařilo nejenom realizovat milá setkávání, ale i zrealizovat čaj s příběhem. Bylinný čaj o těchto setkáváních informuje, chutná i uzdravuje a rovněž šíří dobrou myšlenku tohoto projektu.
V roce 2017 jsme realizovali nádherná mezigenerační setkávání babiček dětí a koní.
Společně, tak jako za dávných časů kdy se dralo peří, plnily babičky bylinné čaje do krabiček, vyprávěly své životní příběhy, aby se o dobré myšlence u šálku lahodného čaje, dozvěděli lidé, kteří setkávání nebyli přímo účastni.

 

Děkujeme nadačnímu fondu Agrofert za podporu v roce 2017 lektorského týmu při realizaci projektu Mezigenerační setkávání dětí seniorů a zvířat.

Logo Státního fondu životního prostředí