Karlovarské bioslavnosti na Kozodoji 18.5.2019

Karlovarské bioslavnosti na Kozodoji jsou celodenní, zábavně vzdělávací akce určená pro širokou veřejnost, hlavně však pro celé rodiny s dětmi. Konají se pravidelně v sobotu v druhé polovině května – již 12. ročník připadá na sobotu 18.5.2019 od 10:00 hodin do 18:00 hodin.

Těší se velké oblibě, návštěvnost se pohybuje pravidelně okolo 4.000 až 5.000 lidí.

Cílem bioslavností je lidem zábavnou formou předat základní myšlenky o našem vztahu ke zvířatům, k životnímu prostředí, ochraně přírody, regionálních potravinách, tradičním řemeslům,  historii kraje. Chceme lidem nabídnout možnost prožít zábavný a příjemný den a přitom si rozšířit své obzory o nové poznání.

Areál slavností je přístupný od 10 hodin, program trvá od 10:30 do 18 hodin. Vstupné činí letošní ročník 160 Kč pro rodinu (dospělý a děti) a 90 Kč pro jednotlivce, 30 Kč pro OZP.

Programem bude provázet Petr Čimpera, moderátor z Českého rozhlasu.

Účast přislíbili ze záchrané stanice Penthea se svými nádhernými dravci a zajímavým povídáním o jejich životě, šermíři , šikovní řemeslníci z celých Čech, ekohry, historické traktory, atd. Vystoupení opět budou poučná, netradiční a budou účastníkům nabízet zajímavé pohledy na sociální a environmentální způsob myšlení.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Podstránky:

Sponzoři

Účinkujicí, řemeslníci a prodejci

Další stránky v sekci Aktuality:

Kalendář

Den otevřených dveří 14.9.2019