Pokročilí

Jste již pokročilejší jezdec a chcete si zajezdit? Máte zájem zdokonalit své dosavadní schopnosti v sedle? Rádi vás na farmě uvítáme. Objednávejte se nejméně 7 dní předem.

Vyjížďky do terénu

Chcete-li se projet v terénu a nemáte vlastního koně, zapůjčíme vám koně dle vašeho přání. Instruktor v sedle vás doprovodí na vyjížďku okolními lesy a loukami.

Trénink

Máte-li zájem o zlepšení svých jezdeckých schopností, můžeme vám poskytnout výuku v sedle i na zemi. Ať jste prakticky na jakékoli úrovni, budeme s vámi řešit vaše potřeby a témata, která vás budou zajímat.

Pod vedením si můžete zdokonalit sed, případně opravit zažité chyby. Můžeme vám pomoci lépe porozumět mechanice koňského těla a její souvislost se zdravým a šetrným ježděním. Společně můžeme budovat pro koně srozumitelný systém pobídek a signálů, který je přirozený, logický a do budoucna nebrání dalšímu rozvoji.

Budeme pracovat na impulzivnosti a jemnosti koně. Tématicky nakousneme problém motivace a jak si získat koňskou ochotu. Naučíme vás skákat přes nižší překážky, kavalety a budeme dělat různá gymnastická cvičení podporující ohebnost a rovnováhu.

Cena

Za jednorázovou vyjížďku s doprovodem instruktora ze sedla 500 Kč/ hodina.

 

 

Další stránky v sekci Koně:

Víkendová putování s koňmi

Výcvik a výchova koní

Hipoturistika

Ježdění

Ustájení