Víkendová putování s koňmi

Pojďte se s námi zrelaxovat, poznat koňskou duši a rozhýbat tělo.

Nabízíme netradiční zážitek pro dospělé i děti, ženy i muže, koňáky i nekoňáky.

Zažijte na vlastní kůži, jaké to je putovat přírodou a překonávat vzdálenost společně se čtyřnohým přítelem.

Poznejte krásy Krušnohorské přírody z koňského hřbetu a vydejte se s námi na báječné putování s koňmi po Krušných horách!

 

TYPY PUTOVÁNÍ

  • Putování pro rodiny s dětmi
  • Putování pro pokročilé jezdce
  • Putování pro začátečníky
  • Putování s koňmi jako cesta k sebepoznání

TERMÍN

Putování organizujeme celoročně. Ozvěte se nám a na konkrétním termínu se domluvíme. Podmínkou pro putování je vhodné počasí. Putování může trvat jeden i více dní s přespáním v přírodě.

ORGANIZACE

Našim cílem je zprostředkovat Vám krásný a intenzivní zážitek, který Vám pomůže nahlédnout do světa koní a naučí Vás koním důvěřovat, proto klademe velký důraz na Vaše bezpečí a samozřejmě na fyzické možnosti a psychickou pohodu našich koní. Začínající jezdci a nejezdci mají u sebe vodiče, který jde po celou dobu vedle koně. Pokročilí jezdci, kteří zvládají koně ovládat ve všech chodech a řešit s ním neočekávané situace, mohou putování absolvovat bez vodiče. Vždy je přítomen průvodce.

Na konkrétním průběhu putování, čase, délce, převýšení, trase, lokalitě, místě srazu, stravování a všem ostatním se s Vámi domluvíme individuálně s ohledem na Vaše požadavky, možnosti a zkušenosti.

LOKALITA

Krušné hory a okolí, náročnost trasy se bude odvíjet od Vašich požadavků a zkušeností. Je možné s námi z koňského hřbetu navštívit místa jako je Dračí skála, Vlčinec, Velký rybník, Černé jezero, Plešivec, Tisovský vrch a mnoho dalších…

CENA: od 1.500 Kč do 2.800 Kč za víkend, dle vybraného programu

KONTAKT:

Pavlína Štyndlová 608 981 814

Sára Zikánová        773 481 235

 

 

Další stránky v sekci Koně:

Hipoterapie

Výcvik a výchova koní

Hipoturistika

Ježdění

Ustájení