Kroužek farmářský

Pro veliký zájem o kroužek „Péče o koně“ nabízíme alternativu vhodnou zejména pro mladší děti – „Farmářský kroužek“.

Děti zde budou pečovat o menší hospodářská zvířata, stanou se součástí zvířecích rodin, naučí se co potřebují ke spokojenému životu. Poznají například kolonii králíků a ochočená zakrslá prasátka Piškota a Šlehačku. S oslicemi Vendulkou a Violkou, nebo s kozlem Smíškem a Františkem budou chodit na procházky. Radost jim bude dělat společnost ochočeného krocana Karla a muly Milouška. Dětem chceme umožnit kontakt se zvířaty, nechat je o ně pečovat a poznávat jejich chování. V jejich přítomnosti se děti učí rozvíjet své osobní dovednosti, jako je například rozhodnost nebo sociální cítění.

Organizace kroužku

Kapacita kroužku je max. 10 dětí ve věku od 5 do 12 let. Kroužek probíhá v pondělí od 16:00 do 18:00 hod. Trvá dvě hodiny a koná se v době školního roku. Během státních svátků, letních a vánočních prázdnin se kroužek nekoná.V nepříznivém počasí je k dispozici klubovna, kde se děti mohou zahřát a výuka může probíhat v teoretické rovině. Kroužek má své pravidelné lektory.

Platí se půlročně – (září až leden, únor až červen) celkem tedy 2500 Kč/školní půlrok. Platbu prosím proveďte do 15.října / 15.března.

Přihlášení

Máte-li zájem své děti přihlásit, domluvte se s námi na vhodném termínu a osobně se přijďte podívat na farmu. Rádi vám ukážeme v jakém prostředí kroužek probíhá a zodpovíme případné dotazy. Doporučujeme, aby děti měly úrazová pojištění. O kroužek je velký zájem kapacita je omezená.

Stáhněte si a vyplňte – prihlaska_farmarsky_kouzek , kterou nám prosím pošlete mailem.

Další stránky v sekci Kroužky:

Kroužek péče o koně