Kombinovaný letní tábor s koňmi „Po stopách kentaurů“

Kombinovaný letní tábor s koňmi se v roce 2019 jmenuje „Po stopách kentaurů“, probíhá v prvních dvou prázdninových týdnech.

I.turnus 1.7.-5.7.2019 pětidenní,

II.turnus 8.7.-12.7.2019 pětidenní.

Účastníci se seznámí se základními znalostmi jak o koně pečovat. Prožijí blízký a intenzivní kontakt s koňmi na pastvinách i při výuce, která bude probíhat praktickou i teoretickou formou. Dopoledne bude výuka na jízdárnách, odpoledne proběhnou různé druhy aktivit – orientační jízda za úkoly ve dvojicích, scénky na koních v kostýmech, koupání s koňmi, turnaj na koních, opičí dráha na koních, výlety s koňmi do okolí. Táborníci postupně poznají chování, potřeby a jednotlivé charaktery koní.

Účastníci mají zajištěnou dopolední a odpolední svačinu, oběd a pitný režim. Po obědě bude následovat krátký polední klid. Dětem je k dispozici táborové zázemí – šatna, učebna, kuchyňka, toalety a sprcha. Táborový den začíná v 9.00 ráno a končí v 18.00 večer.

Komu je tábor určen

První letní turnus je určen starším dětem a mládeži od 11 do 17 let, kteří již mají jezdeckou zkušennost. Druhý letní turnus je pro mladší začínající až středně pokročilé jezdce od 9 do 14 let. Kapacita turnusu je max. 20 dětí. Děti mladší 9 let na tábor nepřijímáme.

Cena bez pobytu (přespání doma) 3.800,-Kč;

Cena pobytem 4.800 Kč.

Přihlášení

Pro přihlášení na tábor, si prosím stáhněte a pošlete nám vyplněnou  přihlášku.

Při nástupu na tábor nezapomeňte přinést podepsanou bezinfekčnost a u dětí s pobytem potvrzení od doktora.

Další stránky v sekci Tábory:

Koňské soustředění "Koně jako zrcadlo lidské duše"

Kombinovaný letní tábor "Robinsonův ostrov"