Kombinovaný letní tábor „Asterix a Obelix“

Pořádáme 14. ročník letních táborů na Kozodoji. Tábory jsou pro děti od 9 do 16 let. Žádáme, aby děti byly již navyklé pobývat odloučeně od rodičů.

Cena turnusů

termín kapacita
pobyt
cena
pobyt
kapacita
spaní doma
cena
spaní doma
25.7.2020 – 31.7.2020 (7 dnů) 12 4.600,- 12 3.800,-

Náplň tábora

Tábory pro rok 2021 budou ve stylu Asterixe a Obelixe. Na tomto táboře bude záležet na nápaditosti, odvaze, odhodlání, mrštnosti, zručnosti, ale také na ohleduplnosti a schopnosti správně se rozhodnout v daný okamžik.

Letošní rok pokračujeme v tzv. kombinovaných táborech, s pobytem a se spaním doma. Přespání dětí na táboře bude po individuální domluvě. Upřednostníme děti, které k nám jezdí už několik let po sobě, nebo jsou z větší dálky. Ostatní děti budou každý večer před večeří jezdit domů na přespání a ráno se za námi budou vracet na snídani. Hry jsou akční a hravé. 

Přihlášení

Pro přihlášení na tábor, si prosím stáhněte  přihláška Asterix a Obelix a pošlete nám ji podepsanou mailem. Děti zařazujeme do tábora podle pořadí doručených přihlášek. Po naplnění turnusu mohou zůstat děti jako náhradníci. Podrobné informace naleznete v pokynech. K nástupu na tábor nezapomeňte vzít podepsanou bezinfekčnost a potvrzení od lékaře.

Další stránky v sekci Tábory:

Kombinovaný letní tábor s koňmi