Dárkové poukázky

Chcete potěšit někoho blízkého, dát zajímavý dárek nebo motivovat své zaměstnance? Nabízíme Vám možnost darovat různé druhy dárkových poukázek na aktivity na naší farmě.

Nabízené poukázky

Prohlídka farmy

Poukázka v hodnotě 500 Kč na komentovanou interaktivní prohlídku farmy pro rodinu nebo skupinku lidí. Prohlídka trvá 1,5 hodiny.

Vyjížďka na koních

Poukázka na vyjížďku na koních pro jednu nebo dvě osoby. Dle vašich jezdeckých zkušeností pojedete samostatně s doprovodným koněm nebo vašeho koně povedeme na vodítku ze země. Hodnota poukázky je od 300 Kč na osobu.

Prohlídka farmy se svezením na koni

Interaktivní prohlídku lze kombinovat se svezením dospělých i dětí na koních. Po prohlídce s námi vyčistíte a nachystáte koně, na kterých se pak povozíte. Celkový čas strávený na farmě je 3 hodiny. Hodnota poukázky pro rodinu je 800 Kč, pro početnější skupinu dle domluvy.

Lekce výuky jízdy na koních

Poukázka na individuální lekce výuky jízdy na koni. Pro osoby od 16 do 99 let. Výuka probíhá na spolehlivém koni, je propojena s teorií, aby účastník chápal souvislosti proč a jak se s koněm domlouvat.

Jednotlivé lekce trvají hodinu, počet lekcí v dárkové poukázce je 5 až 10. Hodnota poukázky je 1 400 Kč až 2 500 Kč.

Den farmářem

Tvořivý den

Kůň jako zrcadlo lidské duše

Dámské sedlo

Když dostanete poukázku

Dostali jste poukázku? Zavolejte nám a domluvíme se na oboustranně vyhovujícím termínu. Vzhledem k zájmu o naše aktivity je důležité si vhodné datum rezervovat co nejdříve, nejméně však 7 dní předem.

Další stránky v sekci Veřejnost:

Víkendová putování s koňmi

Prohlídka pro skupiny

Víkendové prohlídky pro rodiny

Suvenýry