Víkendové prohlídky pro rodiny

Chcete-li zažít příjemné chvíle v přírodě a mezi zvířaty, je pro vás a vaši rodinu připravena možnost komentované prohlídky naší farmy. Prohlídky probíhají o víkendech v časech 14:00 – 16:30, prohlídky jsou pouze na objednávky.

Co návštěvníky čeká

Návštěvníci zvířata nejenom z blízka uvidí, ale mohou si je pohladit a nakrmit. Poznají celé zvířecí rodiny, dozví se názvosloví jednotlivých členů rodin, jak se jmenuje otec samec, matka samice i mláďata.

Hmatem si vyzkouší  ovčí vlnu, aby zjistili, že je plná ovčího tuku a dozví se proč. Pohlazením ochočeného prasátka zjistí, že prasečí štětiny jsou velmi tuhé. Z blízka zažijí husy, krocany,  kachny, slepice i jinou drůbež. Oslice trpělivě postojí při drbání a koně svým mohutným majestátem upoutají pozornost i úctu.

Pro rodiny s dětmi přizpůsobíme prohlídku věku jednotlivých účastníků.

Doba prohlídky a vstupné

Prohlídka trvá minimálně 1 hodinu. Pro malé rodiny a skupinky menší jak 6 lidí (včetně dětí) je základní cena za prohlídku 500,-Kč, při více lidech je cena  100,-Kč za osobu.

Jak se objednat

Objednávejte se telefonicky nejméně 7 dnů předem, v sezóně raději dříve.

Co sebou

Podle počasí se vhodně oblékněte, budete pobývat venku v terénu. Vezměte si pevnou obuv, počítejte s vlhkou trávou i občasným blátem.

Pro zvířata můžete přinést jako pamlsek mrkev, jablko, sušené pečivo.

Rozšířená nabídka o svezení na koních

Po prohlídce nabízíme svezení dětí, případně dospělých na spolehlivém koni. Děti se zúčastní nachystání koně a nasedlání, pak se v doprovodu vodiče povozí. Cena za svezení je  500,-Kč.

 

Další stránky v sekci Veřejnost:

Víkendová putování s koňmi

Prohlídka pro skupiny

Dárkové poukázky

Suvenýry