Prohlídka pro skupiny

Pro různé zájmové skupiny, pracovní kolektivy nebo návštěvníky lázní nabízíme komentovanou prohlídku farmy. Jelikož však nemáme provoz jako klasická zoo s otevíracími hodinami, provádíme prohlídky pouze na objednávky.

Co čeká návštěvníky

Chováme koně, osli, lamy,krávy, kozy, ovce, prasata domácí i divoké, králíky, nandu pampového, veškerou drůbež, kočky a psy.

Účastníci se dozví mnoho zajímavých informací ze života hospodářských zvířat, se kterými u nás budou v blízkém kontaktu. Vyzkouší si hmatem ovčí vlnu, prasečí štětiny, nebo podojení kravského mléka. Zapomenutá názvosloví jako hňup, kapoun, fešák znovu nabudou konkrétního původního významu.

Jak se objednat

Objednávejte se telefonicky nejméně 3 dny předem.

Co sebou

Podle počasí se vhodně oblékněte, budete pobývat venku v terénu. Vezměte si pevnou obuv, počítejte s vlhkou trávou i občasným blátem.

Pro zvířata můžete přinést jako pamlsek mrkev, jablko, sušené pečivo.

Doba prohlídky a vstupné

Prohlídka trvá minimálně 1.5 hodiny. Pro skupinky menší jak 10 lidí (včetně dětí) je základní cena za prohlídku 500,-Kč, nad 10 osob činí cena 50,-Kč na osobu.

Rozšířená nabídka o svezení na koních

Po prohlídce nabízíme svezení dětí i dospělých na spolehlivých koních. Cena za 1/2 hodiny svezení je 200,-Kč, za celou hodinu 400,-Kč.

Další stránky v sekci Veřejnost:

Dárkové poukázky

Prohlídka pro rodiny

Suvenýry